Pėr Ne

Shtėpia e mobileve MOB IN ėshtė njė kompani, qė operon nė tėrė tregun e Kosovės.

Me njė rrjetė tė gjerė tė pikave shitėse dhe me njė llojshmėri tė gjerė tė produkteve kualitative, MOB IN pėr klientėt ofron zgjedhje tė shumta pėr mobilimin e shtėpive, zyrave, kuzhinave, kopshteve, si dhe orendi pėr sektorin e hoteleve, restoranteve dhe kafeneve (HORECA).

Nė programet e produkteve tė MOB IN-it, mund tė gjeni rreth 70 modele tė dhomave tė gjumit, rreth 80 modele tė dhomave tė ditės lėkurė dhe shtof, rreth 70 vitrina dhe komoda pėr televizion, rreth 25 modele tė dhomave pėr fėmijė, rreth 60 modele te kuzhinave, rreth 79 modele te tryezave, pėrzgjedhje e madhe e inventarit pėr zyre, mbi 200 modele te perdeve, design dhe madhėsive tė ndryshme tė tepihėve, enė, si dhe orendi tė tjera shtėpiake sipas kėrkesave te klientėve.

Duke pasur parasysh llojshmėrinė e madhe tė produkteve, kualitetin, funksionalitetin, dizajnin e pėrkryer modern dhe klasik, mobilje dhe ēmime konkurrues tė produkteve qė Mobin ofron nė treg pėr klientin, bėjnė qė MOB IN tė jetė lider nė tregun e mobiljeve nė Kosovės dhe me gjerė.

Pra, qėllimi i kompanisė ėshtė qė tė ofroj llojshmėri tė produkteve sa mė moderne dhe tė kohės nė treg, nė mėnyre qė klienti tė bėjė pėrzgjedhjen sa mė tė pėrshtatshme dhe mė tė mirė qe i nevojitet.

Shtėpia e mobileve MOB IN ofron kėto mobile dhe produkte te ndryshme pėr shtėpi dhe zyre:

Dhoma gjumi, kuzhina, garniture lėkure dhe shtof, kande, shtrata, vitrina, komoda, dhoma gjumi pėr fėmijė, tlik tlak, tryeza dhe tavolina te ndryshme, karriga, material zyre, paradhoma, perde,tepih, tekstil, mbulesa, jastėk, jorgan,dyshek, batanije, aksesore, kopsht, banjo, ene pėr kuzhinėn dhe gatime Shqiptare, aksesore per kuzhine, trapezari, femije dhe beba, dekorime, piktura dhe foto te ndryshme, lodra pėr fėmijė,llampa

Kuzhinat kane garancion 5 vjeēar nga prodhuesi gjerman Bauformat, liferimi bėhet pėr vetėm 21 ditė nga gjermania.

Te gjitha kėto mund te gjenden ne sallonet tona dhe gjithashtu nė katalog ne rrjetet sociale si nė:

Facebook

YouTube

Google+

Twitter

Sot, shtėpia e mobileve MOB IN zhvillon llojshmėrinė e produkteve pėrmes 6 filialeve, qė gjenden nė qytet mė tė mėdha tė Kosovės:

Ferizaj (Rr. Magjistralja Ferizaj-Shkup),

Fushė Kosovė (Rr. "Nėnė Tereza"),

Prizren ("Lubizhdė"),

Pejė (Rr."Beteja e Kosharės"),

Gjilane (Rr."Medllin Ollbrajt"),dhe

Gjakovė (Rr."Tiranė").

We are Simply the Best in Town !Go to Top Go to Top